Про нас

     Компанія "Stella Pack" була створена в 1994 році в Польщі, в м. Любартов, як торгова фірма. Зараз, це - об'єднання кількох виробничих, торгівельних та логістичних компаній. В даний час, ми є одним з лідерів у Східній Європі з виробництва і продажу товарів господарської групи.

"Stella Pack" налічує 4 потужних заводи у Польщі;

та один на Україні, в м. Ківерці (поблизу м. Луцька), який функціонує з 2005 року.


    Група «Стелла Пак» виробляє упаковки та вироби з синтетичних матеріалів. Фірма добре відома і помітна на вітчизняному та зарубіжному ринках. Для подальшого заняття стійкої і стабільної позиції постійно проходить контроль якості.
      Основна мета компанії - постійно розвиватися, виготовляти і поставляти вироби високої якості за рахунок оптимізації виробництва та впровадження нових технологій.
      У відповідності зі своєю політикою Компанія «Стелла Пак» зобов'язується виконувати вимоги Сертифікату стандартів європейської якості (ISO 9001: 2000), про що свідчить відповідне маркування на упаковці кожного продукту.
      Нагороди Компанії «Стелла Пак» і її товарів.
Товари Нашої компанії широко відомі на ринку своєю відмінною якістю, про що говорять нагороди різних всеукраїнських конкурсів.
• Всеукраїнський конкурс якості продукції «100 кращих товарів України». Фіналіст конкурсу в номінації «Промислові товари для населення». Група товарів: Сміттєві пакети, 2008.
• Переможець у номінації «Експортер року» в рамках конкурсу Українського національного комітету Міжнародної торгової палати «Європейський вектор», 2008.
• Всеукраїнський конкурс «Велика справа малого бізнесу». Переможець у номінації Приватний роботодавець », 2008
• І багато інших ...